“Mümkün olduğunca çok insan için; sağlıklı kedi ve köpekle yaşamanın mutluluğu” mottosuyla, ülkenin dört bir yanında mağazaları, çiftlikleri, yetiştirme bölgeleri bulunan tüm üyelerimiz ile hepinize merhaba demek istiyoruz. Bunu sadece yeni bir aileye üye olacak köpek ve kedi arayanlar için değil, köpek-kedi bakımı ile ilgili her türlü hizmeti arayanlar için sunuyoruz ve tüm kedi köpekler ile alakalı tüm bilgileri sizler için hazırladık. 

Kopekyavrusu.com web sitesini ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Sevgi dolu kalpler tarafından sahiplenmek için birçok köpek ve kedi var. Müşterilerimize hem yasal uyumluluk hem de gelişmiş hizmet sağlamak için her zaman ileriye bakarak ve bakış açımızı genişleterek sektörde itici bir güç olmayı hedefliyoruz.

Kanun ve yönetmeliklerdeki değişikliklere diğer sitelerden önce hızlı ve esnek bir şekilde yanıt vereceğiz. Ayrıca bu tür değişimler dışında hayvan sağlığına da dikkat çekmeyi unutmayacağız ve sektörde her zaman bir adım önde olan bir firma olarak size doğru bilgileri zamanında ulaştıracağız.

Ailenin üyesi olacak yeni bir köpeğe veya kediye sahip olmak, hayatınızda yeni bir düzen kurma anlamına gelir. Siz ne kadar endişeliyseniz; Yeni bir aileye kabul edilen köpekler ve kediler de endişelenecek. Ayrıca ne yazık ki, köpek veya kedinin bakılması, sadece mama ve sudan oluşmamaktadır. Sağlığına da dikkat etmeniz gerekir. 

Köpeklerin ve kedilerin endişelerini ve talihsizliklerini ortadan kaldırmak için her gün çok çalışıyoruz.

Ailenizin yeni üyesini gönül rahatlığıyla karşılamanıza yardımcı olmak verdiğimiz bilgiler ile bizim görevimizdir. 

Sadece köpek ve kedilerle tanışmak isteyenler değil, aynı zamanda köpekler ve kedilerle nasıl etkileşim kuracakları konusunda endişeli olanlar veya gelecekte onları ağırlamak isteyenler, lütfen yayınladığımız içerikleri okumaktan çekinmeyin.