İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur.

Uluslararası Köpek Federasyonu FCI KIF üretim izinli A SCR'li Japon Akita İnu Yavruları

Kapak

Fotoğraflar yükleniyor

Görüşülür
İlan No 999
İlan Tarihi 27 Temmuz 2022
Yaşı 3.5 Aylık
Cinsiyeti Erkek
Aşı Durumu Yapıldı
SCR Var Mı ? Var
Veteriner Kontrolü Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Başlangıç Seviyesi
Kimden Ruhsatlı Üretici
Microchip Takıldı
İl Dışına Gönderim Var
İlan Whatsapp'tan 23 İstek aldı
İncelenen İlan 7 Arama aldı

Temmuz ayı başında batınımızda ki yavrularla Uluslararası Irk ve Güzellik yarışmasına katılmış, ringe çıkan tüm yavrularımız erkek ve dişi baby kategorisinde ki en yüksek derecelendirme olan Çok Umut verici ile değerlendirilmiş, finallerde kendi kardeşleri ile yarışarak 2 oturumda Best Baby unvanı kazanmış, Anne ve iki yavrusu ile katıldığımız tüm ırklar en iyi üretici yarışmasında ikinci olarak değerlendirildik. FCI KIF A SCR soy kütüğü kayıtlı yavrularımız,eş seçiminden eşleşme öncesine, hamilelik, doğum sonrası fiziksel ve psikolojik, standartların çok üzerinde titiz yaklaşımımız ile yavrularımız farklarını ortaya koyuyor. FCI KIF ŞCR çipleri tarafımıza ulaşmıştır. 12 Nisan doğumlu yavrularımız Türkiye'de ki en güzel yavrulardır, 14 gün arayla iki iç parazit aşısı, ilk 2 karma aşıları yapılmış olup, sosyallesmeleri tamamlanmış, yeni yuvalarına gitmeye hazırdır. Anne köpeğimiz hiç bir Akita ureticisinde kolaylıkla göremeyeceğiniz FCI Sosyal Köpek unvanı diplomasına sahiptir. Kan hatları yurt dışından ve içinde ki bir çok yarışmada sayısız ödül ve şampiyonluklarla süslenmiş Kızıl renkli, kafa ve kemik yapıları itibariyle yarışmalarda derece alacak durumdadır. Uzun bir dönem sağlıklı mutlu bir yol arkadaşı sahiplendirmek temel bakışımız, ırkın bilinçsiz ellerde üretimi sonucunda daha sonra karşılaşılması yüksek ihtimal olan bir çok sorunun önüne geçmek için ekonomik ve manevi hiç bir fedakarlıktan kaçınmıyoruz. Maddi manevi sorumluluğunu karşılayacak aileler arayışındayız,

Gökalp ÖZTOPAL

Gökalp ÖZTOPAL

Üyelik tarihi: 29 Haziran 2022

Cep532 467 46 24
WhatsApp532 467 46 24
ÜYENİN TÜM İLANLARI

MAĞDUR OLMAMAK İÇİN DİKKAT !!

• Potansiyel sahip olacağınız evcil hayvan sahibi ile bire bir görüşme sağlayın, evcil hayvanı canlı olarak görün.

• Sitemizde evcil hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz; potansiyel sahipler ve üreticileri sahiplenme isteyen kişilerle bir araya getiren bir platformdur.

• Sitemizde üyeliği olup, ilan girenler; yaptıkları tüm işlemlerden (görsel, içerik yazıları ve hayvan sağlığı) sorumludur. Sitemiz bu işlemlerden sorumlu değildir.

• Sahipleniceğiniz yavrunun sağlık kontrollerini yaptırmadan sahiplenmeyin. kopekyavrusu.com oluşacak hiçbir sorundan sorumlu tutulamaz.