İncelediğiniz ilanın yayınlanma süresi dolmuştur.

Satılık Border Collie Yavruları Erkek- Dişi Karışık

Kapak

Fotoğraflar yükleniyor

İlan No 105
İlan Tarihi 22 Mart 2022
Yaşı 0 - 3 Aylık
Cinsiyeti Her ikisi
Aşı Durumu Yapıldı
Tuvalet Eğitimi Yok
Kimden PetShop
İlan Whatsapp'tan İstek aldı
İncelenen İlan Arama aldı

Border Collie erkek veya dişi arayan bireyler için doğdular. Hem erkek hem de dişi kardeşlerden birini alıp en iyi dostunuz yapın!

Ufak bir bilgi;

Border Collie, dünyaya salıverilme şansını bekleyen zihinsel ve fiziksel enerji demetidir. En zeki ve itaatkar ırklardan biridir, her gün zorlu bir iş verilmezse havlar. Yeterli egzersiz yapıldığında, güvenilir ve sadık arkadaşlardırlar. Ne yaparlarsa yapsınlar ve bakmaya meyillidirler, bu diğer hayvanlar için sinir bozucu olabilir. Ayrıca diğer hayvanları kovalamayı severler. Yabancılara karşı çekingen, hatta koruyucudurlar. Egzersiz yapmazsalar BC'ler  zararlı, zorlayıcı alışkanlıklar geliştirebilir.

Vini Pet Shop

Vini Pet Shop

Üyelik tarihi: 5 Aralık 2021, 15:41

Cep535 223 18 81
WhatsApp535 223 18 81
MAĞAZANIN TÜM İLANLARI

MAĞDUR OLMAMAK İÇİN DİKKAT !!

• Potansiyel sahip olacağınız evcil hayvan sahibi ile bire bir görüşme sağlayın, evcil hayvanı canlı olarak görün.

• Sitemizde evcil hayvan satışı yapılmamaktadır. Sitemiz; potansiyel sahipler ve üreticileri sahiplenme isteyen kişilerle bir araya getiren bir platformdur.

• Sitemizde üyeliği olup, ilan girenler; yaptıkları tüm işlemlerden (görsel, içerik yazıları ve hayvan sağlığı) sorumludur. Sitemiz bu işlemlerden sorumlu değildir.

• Sahipleniceğiniz yavrunun sağlık kontrollerini yaptırmadan sahiplenmeyin. kopekyavrusu.com oluşacak hiçbir sorundan sorumlu tutulamaz.