İlan Verme Kuralları

(a) Kopekyavrusu.com adresine ilan veren kullanıcılar orjinal kendi çekimi olan resimleri kullanmalıdır. fake resim tespit edildiğinde ilan yayından kaldırılır.
(b) ilan açıklamasında firma bilgisi instagram , Facebook , Tik tok veya Site adresi bilgisi yayınlanmasına izin verilmez tespit edildiğinde ilan yayından kaldırılır.
(c) ilan ekleyen kullanıcılar ilanda bulunan resimlere numara , marka , reklam vb içeren yazı veya logo ekleyemez, tespit edildiğinde ilan yayından kaldırılır.
(d) İlan Yayın Süreleri ( 15 ) Gündür. 
(e) Bir ilanda sadece bir canlıya yer verilmelidir, erkek dişi mevcuttur veya farklı canlıya ait resimler kullanılamaz ( örnek bir ilanda hem erkek hem dişi ilanı verilemez , Aynı ırk olsa dahi iki farklı köpeğe ait resimler eklenemez , Bir İlanda Birden fazla ürün satış yapmaya çalışan Kullanıcıların İlanları Yayından Kaldırılır.
(f) Eğer bir mağazanız yok ise Firma ( Markanızın ismini ) kullanamazsınız , paket satın alımı için kullandığınız ad soyad sizin isminiz ile aynı olmalıdır, aksi takdirde ilanlarınız yayına alınmayacaktır.(Sadece Mağazalar kendi Firma İsimlerini ad soyad olarak kullanabilir )

Önemli Not : İlan verme Kurallarına uymayan İlanlar Yayından Kaldırıldıkdan Sonra Hesabınıza iade edilmez !  İlan hakkınız kullanılmış olarak varsayılır.

(1) kopekyavrusu.com operatör tarafından sağlanan işlevler ve hizmetler anlamına gelir.

(2) "Platform", uygulama geliştiricileri ve web sitesi operatörleri dahil olmak üzere diğer kişiler veya kuruluşlar tarafından tanımlanır! Operatörlerden veri almanıza ve operatörlere veri sağlamanıza izin veren bir dizi API ve hizmet (içerik gibi) anlamına gelir.

(3) "Bilgi", bir kullanıcı veya kullanıcı dışındaki bir kişidir. İlgili kişiler tarafından gerçekleştirilen eylemler gibi gerçekler ve bilgiler anlamına gelir.

(4) "İçerik" Hizmeti kullanarak yayınladığınız, sağladığınız veya paylaştığınız herhangi bir bilgi anlamına gelir.

(5) "Veri" veya "kullanıcı verileri", kullanıcıların ve üçüncü tarafların mutlu olduğu anlamına gelir! Platformdan çıkarın veya mutlu bir şekilde platformdan geçin! İçeriğiniz ve bilgileriniz dahil olmak üzere size sağlanabilecek herhangi bir veri anlamına gelir.

(6) "Gönderme" Yukarıdakiler kullanılarak sağlanan gönderiler anlamına gelir.

(7) "Kullanım", türev çalışmaların kullanılması, yürütülmesi, çoğaltılması, icra edilmesi, yayınlanması, dağıtılması, değiştirilmesi, tercüme edilmesi ve oluşturulması anlamına gelir.

(8) "Uygulama", Platformu kullanan veya bunlara erişen herhangi bir uygulama veya web sitesi ve bizden veri alan veya almış olan diğer her şey anlamına gelir. Platforma erişimi durdurursanız ancak bizden herhangi bir veri silmediyseniz, siz bu verileri silene kadar "uygulama" tanımı geçerli olacaktır.

(9) "Ticari marka" burada listelenen ticari markalardan herhangi biri anlamına gelir.

Madde 1 Garanti Ve Hizmet İçeriğinin Değiştirilmesi

İşletmeci, sağlanan hizmetin içeriğinde herhangi bir kusur veya hata bulunmadığını garanti etmez.

Ayrıca işletmeci, müşteriye önceden haber vermeksizin hizmetin içeriğini veya özelliklerini değiştirebilir veya hizmetin sağlanmasını askıya alabilir veya sonlandırabilir.

Madde 2 Hizmetlerin Kullanımına İlişkin Kısıtlamalar

Faaliyette bulunan kuruluş, antisosyal güçlerin (geçmişte üye olanlar da dahil olmak üzere) ve bunların ilişkili taraflarının bir üyesidir, hizmetin kötüye kullanılması ve üçüncü şahıslara rahatsızlık verilmesi. Kullanıcıların kullanmasına izin vermeyiz.

Madde 3 Kullanıcı Verilerinin Ve İçeriğinin İşlenmesi

Operatör, kullanıcı tarafından yönetilen sunucuda saklanan verilerin yedeğini almakla yükümlü olmayacak ve gerektiğinde kullanıcı kendisi tarafından yedeklenecektir.

İşletmecinin hizmetini sürdürme veya iyileştirme ihtiyacı varsa, işletmeci, işletmeci tarafından yönetilen sunucuda depolanan verileri hizmeti sürdürmek veya iyileştirmek için kullanabilir, gerektiği ölçüde çoğaltmak vb. mümkün olacaktır.

Şirket içindeki gönderi formları gibi belirsiz veya çok sayıda kullanıcı tarafından erişilebilen hizmetlere kullanıcılar tarafından gönderilen içeriklerin telif hakkı, içeriğin işletmecisine veya telif hakkı sahibine aittir.

Kullanıcı, içeriği ücretsiz ve münhasır olmayan bir şekilde Japonya'da ve yurt dışında kullanır (çoğaltma, gösterim, halka açık iletim, sergileme, dağıtım, aktarma, ödünç verme, çeviri, uyarlama ve yayınlama dahil). alt lisans hakları) süresiz olarak.

Kullanıcı, yazarın manevi haklarını kullanamaz.

Yukarıda yayınlanan yazılar ve makaleler gibi içerik içeriği ile ilgili olarak, operatör bunu son derece güvenilir kılmak için her türlü çabayı göstermektedir, ancak %100 doğruluğu garanti etmemektedir.

Operatör aracılığıyla sağlanan bilgilerden kaynaklanan herhangi bir ihmal veya hasardan sorumlu olmayacağız.

Bu sitede yer alan bilgiler, içerikler, veriler, gönderiler, kullanıcı tarafından gönderilen/kaydedilen mesajlar gibi tüm veriler için, hizmetin güvenliğinin sağlanması gibi nedenlerle, sorumlu kişi/işletmeci ve işletmeciden sorumlu kişi ile Sözleşmesi olan işveren, sözleşmeyi kullanma yetkisine sahip olacaktır.

Madde 4 Güvenli kullanım

Operatörün hizmetlerini kullanırken, aşağıdaki eylemler (bunları tetikleyen eylemler ve hazırlık eylemleri dahil) yasaktır.

(1) Kötü niyetli ticari mesajların (önemsiz posta gibi) gönderilmesi yasaktır.

(2) Kullanıcının diğer kişilerin içeriklerini veya bilgilerini toplaması yasaktır. Ayrıca, operatör  önceden izin almadan otomatik araçlar (bilgi toplama botları, robotlar, örümcekler, kazıyıcılar vb.) kullanmak. Erişimi yasaklar.

(3) Yasa dışı satışlar yapılması yasaktır.

(4) Virüs veya diğer kötü amaçlı kodların yüklenmesi yasaktır.

(6) Kullanıcının izni olmadan diğer kullanıcıların kişisel bilgilerini veya geçmiş bilgilerini toplama veya biriktirme eylemi

(7) Diğer kullanıcıları taciz etmek, korkutmak veya taciz etmek yasaktır.

(8) Ayrımcı, tehdit edici veya müstehcen içerik, şiddeti teşvik eden içerik veya çıplaklık veya haksız şiddet tasvirleri içeren içerik yayınlayamazsınız.

(9) Sosyal normları, kamu düzenini ve ahlakı ihlal eden, başkalarının haklarını ihlal eden veya başkalarını rahatsız eden herhangi bir şeyi yayınlamak, açıklamak, sağlamak veya iletmek (bundan böyle topluca "yayınlama vb" olarak anılacaktır )

(10) Uygun bir yaş sınırı olmaksızın alkolle ilgili, flört etme amaçları veya diğer yetişkinlere yönelik içerik (reklam dahil) içeren harici uygulamalar geliştirmek veya işletmek yasaktır

(11) Yasa dışı, yanıltıcı, kötü niyetli veya ayrımcı eylemleri yasaktır.

(12) Hizmetin düzgün çalışmasını veya görüntülenmesini durdurmak, hizmete aşırı yüklenmek veya hizmete zarar vermek (DoS saldırısı, sayfa görüntüleme, Fonksiyon engelleme vb.) yasaktır.

(13) Bu sözleşmenin veya işletmeci politikasının ihlal edilmesini teşvik etmek veya tavsiye etmek yasaktır.

(14) Siteyi kullanırken veya hizmeti kullanırken müşterinin bulunduğu ülke/bölgenin yasa ve düzenlemelerini ihlal eden eylemler yasaktır.

(15) Diğer kullanıcılar tarafından kullanılan yazılım, donanım vb. işlevlerine zarar vermek veya müdahalede bulunmak, programların gönderilmesi vb. yasaktır.

(16) Operatörün sunucusunun veya ağının işlevlerine zarar verme veya müdahale etme eylemleri yasaktır.

(17) Operatörün hizmetlerinin eylemleri, operatör tarafından verilen reklamlar, veya sunulan hizmetlere ve reklamlara müdahale etme eylemi işletmecinin sitesinde yasaktır.

(18) Hükmün amacı ışığında hizmetin asıl amacından farklı bir amaçla hizmeti kullanma eylemi vb. gibi bilgileri kullanarak hizmeti kullanma eylemleri yasaktır.

(19) Müşterinin e-posta adresinin paylaşılması yasaktır.

(21) Operatörün hizmetleriyle ilgili olarak antisosyal güçlere doğrudan veya dolaylı  olarak sağlanan eylemler yasaktır.

(22) Sitede yer alan gönderi, mesaj vb. kullanılarak diğer kullanıcıları hukuka aykırı veya hukuka aykırı olabilecek, kamu düzenini ve ahlakını ihlal eden veya benzeri içeriklere sahip site, etkinlik vb.'ye yönlendirmek yasaktır.

Madde 5 Kayıt Ve Hesap Güvenliği, Sorumluluğun Müşterilerin Kimlikleri Ve Şifreleri

Kayıt ve hesap güvenliği, sorumluluğun müşterilerin kimlikleri ve şifreleri ile ilgili ile ilgili olarak, e-posta adreslerini ve diğer kişisel bilgilerini kaydederken, kullanıcının aşağıdaki yükümlülükleri vardır:

(1) Doğru bilgilerin kaydedilmesi

(2) Kayıt detayları uygun düzeltmelerin (iletişim bilgileri dahil) yapılması kullanıcıya aittir. ) doğru ve güncel olmaları için gereklidir.

Kullanım ücreti, üyelik ücreti, ayrıca, işletmeci tarafından üçüncü bir şahıstan tahsilat yapmakla görevlendirilen kullanıcının sorumluluğundadır.

(4) Yanlış kişisel bilgi vermek yasaktır.

(7) 18 yaşın altındaki bireyler tarafından üye olunması yasaktır.

(8) İşletmeciye verilen bilgi ve e-posta adresi (veya eşdeğeri) ile ilgili olarak, uygun görülmesi halinde (kullanıcıyı yakından ilgilendirmeyen veya marka sahibinden asılsız kabul edilenler) hakkımızı saklı tutarız. Öne çıkarır veya geri çekeriz (örneğin, bir şikayet varsa).

(9) Kullanıcının, bu sitede kayıtlı adrese gönderilen e-postaları ve mesajları ve operatörden iletişim ve diğer reklamlar dahil olmak üzere sitedeki mesajları almayı kabul ettiği varsayılır.

Madde 6 Başkalarının Haklarının Korunması

İşletme sahibi, başkalarının haklarına saygı gösterir ve her kullanıcıdan bunu yapmasını ister.

(1) Bu nedenle, başkalarının haklarını ihlal eden veya bunlara müdahale eden veya yasaları ihlal eden herhangi bir şey yayınlamayacağız veya yapmayacağız.

(2) Web sitesinde yayınlanan içerik veya bilgilerin bu sözleşmeyi veya politikamızı ihlal ettiği düşünülürse, operatör bunları silebilir.

(4) Operatör tarafından açıkça izin verilmedikçe, kullanıcının operatörün telif hakkı, ticari marka veya diğer yanıltıcı logosunu veya ticari markasını kullanması yasaktır.

(5) Kullanıcılardan bilgi toplarken, kullanıcının onayını aldıktan sonra, bilgileri toplayan kişinin, toplanacak bilgileri ve bunların kullanımı olduğunu açıklığa kavuşturur.

(6) Başkalarının kimliğini veya kişisel finansal bilgilerini paylaşmak yasaktır.

Madde 7 Ödeme

Kullanıcı, ile ödeme yaparken, fatura anında veya ücretle hemen hemen aynı zamanda belirtilen ücretlendirme formunu, diğer şartların veya ücretlerin geçerli olduğu açıkça belirtilmediği sürece kabul eder.

Ayrıca, işlem sırasında fatura tutarındaki değişiklikler, faturalandırma sırasında önceden izin verilmesi veya kullanıcının değişiklik sırasındaki onayı ile uygulanacaktır.

Madde 8 İşletmeci Tarafından Yayınlanan Veya Tanıtılan Reklamlar Ve Diğer Ticari İçerikler

Madde 8 İşletmeci tarafından yayınlanan veya tanıtılan reklamlar ve diğer ticari içeriklerle ilgili olarak, işletmeci, işletmecinin veya işletmeciden sağlanan hizmetler ve yazılımlarda yayınlamasını talep eden üçüncü bir kişinin reklamlarını yerleştirebilir.

Kullanıcı aşağıdaki hususları kabul eder.

(1) Kullanıcı, ticari içerik, sponsorlu makaleler ve operatör tarafından dağıtılan veya tanıtılan ilgili içerikle ilgili olarak, kayıt sırasında veya kullanım sırasında, yayınlanan içerik ve e-posta adresi gibi kullanıcı tarafından kaydedilen bilgileri sağlar. Diğer bir deyişle, işletmelerin ve diğer kuruluşların, içeriğiniz ve bilgilerinizle birlikte reklamları görüntülemesi için operatöre ödeme yapmasına izin verirsiniz. Kullanıcıya herhangi bir tazminat ödenmeyecektir.

(2) Kullanıcı, Operatörün ücretli hizmetleri ve iletişimleri tanımlamasının her zaman mümkün olmadığını anlar.

(3) Kullanıcının rızasına dayalı olarak operatör müşteriye kayıt bilgilerinin açıklayabilir.

Madde 9 Reklamcılara Uygulanan Özel Hükümler

Reklam vermek, promosyon yapmak, kupon yerleştirmek istiyorsanız; Kullanım şartlarını kabul ediyorsunuz.

Madde 10 Yazılım İçin Geçerli Özel Hükümler

(1) Kullanıcı, operatörün yazılımını (bağımsız yazılım, uygulama, tarayıcı eklentisi vb.) indirir veya kullanırsa, yazılımı iyileştirmek için yükseltme, güncellemeler ve ek özelliklerin indirmeleri ve kurulumları uygun şekilde gerçekleştirilecektir.

(2) Kullanıcı, açık kaynak lisansı tarafından açıkça izin verilmedikçe veya operatörden yazılı olarak açık izin almadıkça, kullanıcı operatörün kaynak kodunu değiştirebilir veya bir türev oluşturabilir.

Madde 11 Gönderilerin Silinmesi, Hizmetlerin Kullanımının Durdurulmas

Sağlanan hizmetlerin düzgün bir şekilde çalışabilmesi için, işletmeci aşağıdaki durumlarda önceden haber vermeksizin verileri, içerikleri ve e-posta adreslerini silebilir. Kullanmayı reddetme gibi önlemler alabilir. Hizmetin tamamı veya bir kısmına erişimi kısıtlayabilir.

Ayrıca, kullanıcı birden fazla gönderi/e-posta adresi kaydettiyse, tümü için önlem alınabilir.

(1) Kullanıcının bu Kullanım Koşullarında belirtilen hususları ihlal etmesi veya işletmecinin bunun bir risk olduğunu tespit etmesi halinde;

(2) İşletmecinin bir riske veya hukuki soruna yol açması halinde;

(3) Ücretin ödenmesinin ertelenmesi durumunda operatör tarafından ödendiği zaman

(4) Ödeme yöntemi olarak belirlenen kredi kartı veya banka hesabı kullanıldığında veya diğer ödeme yöntemleri askıya alındığında;

(5) Operatör, kullanıcının kredi güvensizliğinin oluştuğunu belirlediğinde, örneğin kullanıcının krediyi aldığında olduğu gibi. İflas veya dava dilekçesi veya kullanıcının kendisi böyle bir dilekçe verdiğinde;

(6) İçerik yayınlama, Kayıtlı içeriğin bir antisosyal güç veya onun üyeleri veya ilgili taraflarca kaydedilmesi veya kullanılması veya işletmecinin orada olduğunu belirlemesi halinde bir risktir.

(7) Kullanıcı, kimliği veya belirli bir hizmeti belirli bir süre kullanacaktır.

Madde 13 Hizmetin Askıya Alınması/Sonlandırılması

Hizmetin her zaman iyi durumda kullanılabilmesi için aşağıdakilerden herhangi birinin geçerli olduğunu belirlerse, hizmet üyelere herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın geçici olarak askıya alınacaktır. Bunu yapabileceğim. Operatör, bu durumda üyenin uğrayacağı hiçbir zarardan sorumlu olmayacağı gibi, tazminattan da sorumlu olmayacaktır.

(1) Bakımın düzenli veya acil olarak yapıldığı durumlarda

(2) Yükün sisteme yoğunlaştığı durumlarda

(3) İşletmeci, hizmetin işleyişinin engelleneceğini belirlediğinde

(4) Üyenin güvenliğini sağlamak için gerekli olduğunda

(5) Yangın, elektrik kesintisi vb. nedenlerle hizmet verilemediğinde

(6) Deprem, patlama, sel, tsunami gibi doğal afetler nedeniyle bu hizmetin sağlanamaması

(7) Savaş, isyan, kargaşa, iş uyuşmazlıkları vb. nedenlerle bu hizmetin sağlanamaması.

(8) Diğerleri vb . İşletmeci, hizmetin operasyonel veya teknik nedenlerle geçici olarak askıya alınması gerektiğini tespit ederse, işletmecinin takdirine bağlı olarak hizmet tamamen veya kısmen sonlandırılabilir.